Internetová poradna

Cítíte se jinak nebo Vás zaskočilo těhotenství? Máte obavy z porodu? Vrací se Vám opakovaně vzpomínky na porod? Probíhal jinak, než jste očekávala? Dělo se s Vaším miminkem něco, co jste si nepřála? Máte problémy se orientovat v nové roli maminky? Cítíte se nepochopená nebo jinak sklíčená? Máte problémy s přizpůsobením se životu s miminkem? Máte problémy se sebou a nebo s malým dítětem?

Na tyto otázky a i na mnohé další Vám ráda odpovím v této poradně. Nabízím Vám pomoc, aby se nejkrásnější, ale nejsložitější období v životě nestalo něčím, na co nebudete chtít vzpomínat. Nabízím Vám pomoc ve sžívání se s novou rolí. Pomoc v průběhu těhotenství, pomoc s přípravou na porod a kontakt se zdravotnickými službami.

 

Minikonzultace: Konzultace:
250,- Kč 490,- Kč

Krátká konzultace:

  • Krátká konzultace je jednorázová jednodušší odpověď  na Váš dotaz. Má  informativní charakter. Obsahuje cca 1000 znaků a odpovídá na jednodušší problém. Odpověď dostáváte e-mailem.

Konzultace:

  • Konzultace je jednorázový rozbor vašeho problému či potíží, jde o rozpracovanou odpověď, podrobný a odborně fundovaný rozbor problému. Rozsah na cca stránku A4. zahrnuje rozbor vašich potíží, psychodiagnostický rozbor a doporučení vhodného postupu vč. možných terapeutických alternativ. Odpověď dostáváte e-mailem.

V obou případech můžete dostat doporučení s problémem vyhledat i jiného odborníka.

Po zaslání dotazu dostanete e-mail, jak platbu provést. Po připsání částky na účet dostáváte emailem odpověď spolu s oznámení o platbě, sloužícím jako příjmový doklad.

E-mail: michaela.mrowetz(zavináč)email.cz
Předmět: I-poradna